Podziel się z nami historią rodzinną lub DNA i wygraj roczną subskypcję!

Podziel się z nami historią rodzinną lub DNA i wygraj roczną subskypcję!

Chcielibyśmy zaprosić Was do dzielenia się z nami historiami rodzinnymi opartymi na odkryciach rodzinnych lub odkryciach DNA z naszym testem. 

Czy być może jest to historia odkryć na podstawie jakiegoś aktu, czy też listu, a być może przegląd Waszych odkryć na przestrzeni lat z MyHeritage w tle z naszymi funkcjami Smart Matches czy Record Matching? 

Ponadto, użytkownicy na całym świecie, w tym w Polsce już od długiego czasu mają okazję wykonywać testy DNA MyHeritage i wgrywać wyniki do swojego drzewa genealogicznego, tak aby odkrywać przodków i łączyć się z krewnymi. Nasze pochodzenie jest zakodowane w DNA. Wyniki badań DNA ujawniają kombinację etniczną i konkretne grupy, z których się wywodzimy.

Jeśli chcesz podzielić się z nami swoimi odkryciami lub wykonałeś już test DNA MyHeritage i otrzymałeś oraz stale otrzymujesz nowe wyniki do swojego drzewa genealogicznego, zapraszamy Cię do podzielenia się z nami swoimi odkryciami.

Wystarczy, iż napiszesz historię rodzinną opatrzoną zdjęciami na podstawie swoich odkryć rodzinnych lub testu DNA i wyślesz ją na poland@myheritage.com. Nie zapomnij dodać krótkiej notki o autorze historii, oraz zdjęcia profilowego, które umieścimy przy historii. Rzetelnie napisana historia zostanie zweryfikowana przez nasz zespół, opublikowana na naszym blogu i nagrodzona roczną subskrypcją kompletną MyHeritage, która pozwoli Ci dokonywać jeszcze więcej odkryć. Więcej informacji o naszej subskrypcji kompletnej możesz znaleźć TUTAJ. 

Zapraszamy Was do dzielenia się historiami rodzinnymi!