Pokrewieństwo gwiazd: Ben Affleck i Matt Damon są spokrewnieni

Pokrewieństwo gwiazd: Ben Affleck i Matt Damon są spokrewnieni

Komentarze

Gwiazdy hollywoodzkie Ben Affleck i Matt Damon są spokrewnieni … okazuje się, że o kilka, kilka pokoleń wstecz. 10 pokoleń wstecz, dokładnie.

Oboje aktorzy są przyjaciółmi od czasów dzieciństwa. Ich Mamy zapoznały ich ze sobą, kiedy Ben miał 8 lat, a Matt 10; chłopcy od razu przypadli sobie do gustu. Wybrali to samo liceum, i wspierali się w wyborze aktorstwa, jako zawodu. Nawet jako młodzi, zmagający się z problemami aktorzy gromadzili zasoby pieniężne, by sobie nawzajem pomagać. Ich wielki przełom nastąpił, gdy współtworzyli i zagrali w filmie Good Will Hunting. Matt zagrał tytułowego bohatera, a Ben, odpowiednio, zagrał jego najlepszego przyjaciela. Ku ich wielkiemu zaskoczeniu, film odniósł wielki sukces i obaj zdobyli Złoty Glob i Oscara za najlepszy scenariusz oryginalny. Oboje mają za sobą udane kariery w Hollywood.
Kto by pomyślał w czasach, gdy w liceum odbywały się „biznesowe lunche” z aktorstwem w tle, że odniosą taki sukces?

Pokrewieństwo gwiazd – Ben Affleck i Matt Damon

I kto by pomyślał, że nie są tylko przyjaciółmi – ale także krewnymi? Zgadza się. Według naszych badań, Ben Affleck i Matt Damon są kuzynami w 10-tej linii.

Ich wspólnymi przodkami są William i Elizabeth Knowlton, imigranci z XVII-wiecznej Anglii, którzy osiedlili się w hrabstwie Essex w stanie Massachusetts. Możesz zobaczyć ich pełną ścieżkę relacji na ich stronie na MyHeritage Celebs tutaj.

Czy chcesz dowiedzieć się, które z Twoich innych ulubionych gwiazd są ze sobą powiązane? Sprawdź połączenia sław, które są już szczegółowo opisane na MyHeritage Celebs i bądź na bieżąco z nowymi połączeniami, które będziemy dodawać regularnie!

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony