Wasze historie: Prześlij nam swoją historię rodzinną!

Wasze historie: Prześlij nam swoją historię rodzinną!

Na naszym blogu do tej pory pojawiły się wspaniałe historie od użytkowników. Spisane, opublikowane historie – od wspomnień rodzinnych, historii odnalezienia przodka, historii starego listu, emigracji krewnych, lub odnalezienia przodków z naszą funkcją Smart Matches czy Record Matches, czy historie odkryć z DNA MyHeritage są niesamowitym zapiskiem przeszłości.

Tym razem zapraszamy Was również do dzielenia się Waszymi odkryciami z DNA MyHeritage, które zapewne wykreowało dla Was wiele połączeń w drzewie! 

Te spisane historie rodzinne są niesamowitym dziedzictwem dla przyszłych pokoleń. Opatrzone w zdjęcia, pobudzają naszą wyobraźnię i pozwalają na chwilę, w myślach “przenieść się w czasie” do tych niesamowitych, emocjonalnych, a czasem smutnych wspomnień.

Każda opublikowana na blogu historia, rzetelnie napisana (opatrzona w zdjęcia) zostanie nagrodzona roczną subskrypcją kompletną, która pozwoli Wam na pogłębienie dotychczasowych odkryć! Czekamy na Wasze historie opatrzone zdjęciami, krótkim opisem autora i jego zdjęciem profilowym na nasz e-mail: poland@myheritage.com