Dołącz do największego na świecie zjazdu rodziny!

Dołącz do największego na świecie zjazdu rodziny!

Gdzie będziesz 6 czerwca, 2015 roku?

Autor A.J. (“AJ”) Jacobs ma plany i chce abyście do nich dołączyli – a mianowicie do największego zjazdu rodziny!

fot. United Purpose

fot. United Purpose

AJ Jacobs jest dziennikarzem, redaktorem w dużym w magazynie Esquire. Jest on autorem czterech bestsellerów New York Times’a. Wygłosił on TED przemówienie, o tym, czego dowiedział się pisząc swoją książkę pt. „Rok biblijnego życia”.

Misją AJ jest pobicie rekordu Guinnessa organizując największy na świecie zjazd rodzinny w historii. Obecny rekord dla największego zjazdu rodziny znajduje się w posiadaniu rodziny Porteau – Boileve we Francji, z 4514 krewnymi w 2012 roku. Jego cel został opublikowany w New York Times i został z nim przeprowadzony wywiad dla NPR i Extreme Genes.

Historia rodziny jest o odkryciu i zbliżanie ludzi do siebie, w celu zachowania wspólnego dziedzictwa.

Historia rodziny AJ’a rozpoczęła się kilka miesięcy temu. Skontaktował się z nim jeden z jego czytelników w Izraelu, który twierdził, że jego żona jest jego kuzynką z ósmego pokolenia. Opowiedział on AJ’owi o niektórych innych jego odkryciach, takich jak pokrewieństwo do Karola Marksa i znanych europejskich arystokratów.

AJ był zaintrygowany. Podobnie jak wielu użytkowników MyHeritage połknął genealogicznego bakcyla. Szybko zmotywował się, aby spróbować dowiedzieć się, jak najwięcej informacji o swojej rodzinie i nieznanych krewnych.

Korzystając z MyHeritage i Geni AJ dokonał kilka niesamowitych odkryć. Odkrył, że jest on związany z Gwyneth Paltrow, 17 pokoleń wstecz . Ponadto odkrył także, że jest spokrewniony z Quincy Jones, Michael R. Bloombergiem, i wielu wielu innymi.

AJ kontynuuje swoje badania historii rodziny z nadzieją na wzrost jego drzewa genealogicznego z dalszymi gałęziami. Będzie on pisał książkę o swojej podróży i swoich odkryciach, a także o olbrzymim zjeździe rodziny! AJ już zarezerwował miejsce dla jego globalnego zjazdzu rodziny, New York Hall of Science w Queens na terenie World’s Fairs z 1939 i 1964 roku.

Tutaj, na MyHeritage, będziemy śledzić podróż AJ, jako, że on zbiera krewnych, odkrywa nowe – znaleziono więzi z ludźmi na całym świecie, oraz planuje i tworzy największy na świecie globalny zjazd rodzinny, który odbędzie się następnego czerwca.

Czy uważasz, że może być spokrewniony z A.J. Jacobs ?

Zobacz, jak możesz się zaangażować i zapisać na jego ogromny zjazd rodzinny: http://ajjacobs.com/global-family-reunion/

Komentarze

Adres e-mail jest prywatny i nie będzie wyświetlany.

  • Anna

    21 marca, 2014

    Karol Marx? Nie przyznawałabym się 🙁

  • marlena

    18 kwietnia, 2014

    Nazwisko galozka