Ankieta: Jak daleko jesteś w swoich badaniach genealogicznych?

Ankieta: Jak daleko jesteś w swoich badaniach genealogicznych?

Czy jedynie zacząłeś myśleć o rozpoczęciu odkrywania przeszłości Twojej rodziny, czy może rozpocząłeś już swoją przygodę z historią rodziny i jesteś w trakcie tworzenia drzewa genealogicznego?

Odkrywanie genealogii rodziny może być niezwykle fascynujące. Jednak, jak wielu doświadczonych genealogów wie, może to być długi proces. Poświęcony czas, dobra organizacja i cierpliwość są niezbędne, aby kontynuować badania.

Niezależnie od tego, jak daleko jesteś w swoich genealogicznych odkryciach, chcemy usłyszeć, jak Ci idzie. Wypełnij ankietę poniżej i daj nam znać!

Ponadto, dajcie nam znać w komentarzach poniżej, na jaką największą niespodziankę w swoich badaniach dot. historii rodzinnej do tej pory natrafiliście! Jesteśmy ciekawi Waszych odpowiedzi:)

Tagi:

Komentarze

Adres e-mail jest prywatny i nie będzie wyświetlany.

 • K

  Krzysztof

  3 stycznia, 2023

  Odkryłem,że moja praprababcia Julia Wacławska urodziła mojego pradziadka Aleksandra w 1866 roku przy ul.Freta w Warszawie, będąc służącą niezamężną i mam nazwisko po niej.
  Znalazłem też Jej akt zgonu i okazało się, że pochodzi z Łęczycy i jest córką rzeźnika.
  Niestety dotychczas nie odnalazłem Jej aktu chrztu z Łęczycy, chociaż są wszystkie akty chrztu pozostałych dzieci Teofila Wacławskiego i Jego żony Tekli Wacławskiej z Czekalskich.

 • P

  Pawel

  3 stycznia, 2023

  Odkryłem, że moja rodzina pochodzi z Nadrenii. Moj 3xpra dziadek przybył do Polski najprawdopodobniej „za lepszym życiem”.

 • M

  Maria

  12 stycznia, 2023

  Miałam spore drzewo ale niestety nie mogę się zalogować. Dlaczego? Proszę o pomoc Maria Kołosowska