Koronacja Karola III: Ciesz się bezpłatnym dostępem do 1.1 miliarda rekordów historycznych z Wielkiej Brytanii na MyHeritage

Koronacja Karola III: Ciesz się bezpłatnym dostępem do 1.1 miliarda rekordów historycznych z Wielkiej Brytanii na MyHeritage

Koronacja nowego monarchy to zawsze doniosłe wydarzenie, a wstąpienie króla Karola III na tron Wielkiej Brytanii nie jest wyjątkiem. Podczas gdy świat obserwuje ten przełomowy moment z ekscytacją i fanfarami, my świętujemy koronację na swój sposób w MyHeritage i oferujemy bezpłatny dostęp do wszystkich 1,1 miliarda rekordów historycznych Wielkiej Brytanii, od 4-8 maja 2023 roku!

Przeszukuj rekordy bezpłatnie już teraz

Nie ma lepszej pory, niż teraz, aby odkryć swoje brytyjskie korzenie i zbadać unikalne miejsce Twojej rodziny w historii. Zapisy historyczne MyHeritage z Wielkiej Brytanii składają się z 635 kolekcji, w tym rekordów narodzin, małżeństw i śmierci, rekordów spisu powszechnego, chrztów, testamentów i zapisów probacyjnych, rekordów wojskowych i więcej. Szukaj swoich przodków i zdobądź cenny wgląd w ich życie poprzez kolekcje takie jak 1911 Anglia & Walia Spis Powszechny, Anglia & Walia Indeks Testamentów i Probatów, 1853-1943, i Wielka Brytania, Indeks Zgonów, 1980-2022.

Zbiory obejmują kilka wieków historii i dotyczą Anglii, Szkocji, Walii, Wysp Normandzkich i Wyspy Man.

Zapraszamy do skorzystania z tej ograniczonej czasowo oferty i poznania naszych kolekcji z Wielkiej Brytanii zupełnie bezpłatnie. Zazwyczaj do przeglądania tych zapisów wymagany jest plan Kompletny lub na dane, jednak tylko przez kilka najbliższych dni można je przeszukiwać i przeglądać za darmo. Zostaniesz poproszony o utworzenie darmowego konta MyHeritage, aby uzyskać dostęp do darmowych rekordów.

Przeszukuj rekordy z Wielkiej Brytanii bezpłatnie już teraz

Życzymy owocnych poszukiwań!