Ankieta: Z którego roku pochodzi Twoje najstarsze zdjęcie rodzinne?

Ankieta: Z którego roku pochodzi Twoje najstarsze zdjęcie rodzinne?

Komentarze0

Pierwsza fotografia powstała w 1826 lub 1827 i została stworzona przez Francuza Josepha-Nicéphore’a Niepcego na wypolerowanej płycie metalowej. Jednakże za właściwą datę wynalezienia fotografii uznaje się rok 1839, gdzie Francuz Louis Jacques Daguerre zademonstrował Akademii Francuskiej zdjęcie fotograficzne otrzymane na warstewce jodku srebra, powstałej w wyniku działania pary jodu na wypolerowaną płytę miedzianą pokrytą srebrem.

Chodź o tego czasu technika posunęła się bardzo do przodu i metody otrzymywania zdjęć lepszej jakości są lepsze niż kiedyś, nadal fascynują nas te stare fotografie – czy też naszych dziadków, pradziadków czy też jeszcze dalszej rodziny!

Jak już wiecie miesiąc sierpień jest miesiącem rodzinnych zdjęć na MyHeritage, gdzie zorganizowaliśmy specjalną kampanie, dzięki, której możecie zachowywać swoje wspomnienia rodzinne poprzez zdjęcia na MyHeritage, a dzieci mogą się cieszyć dodatkowymi kreatywnymi zajęciami w wakacje!

Z okazji naszej zdjęciowej kampanii chcielibyśmy wszystkich zaprosić do wzięcia udziału w poniższej ankiecie jak i oczywiście kampanii!


Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony