Podziel się z nami historią rodzinną!

Podziel się z nami historią rodzinną!

Do tej pory na naszym blogu opublikowaliśmy wiele wspaniałych historii rodzinnych przesłanych przez naszych użytkowników – od wspomnień rodzinnychhistorii odnalezienia przodkahistorii starego listu, historii opartych na odkryciach z testem DNA, emigracji krewnych, lub odnalezienia przodków z naszą funkcją Smart Matches czy Record Matches, i wiele więcej!

Ponownie zapraszamy Was do dzielenia się Waszymi odkryciami rodzinnymi, również opartymi na odkryciach z testem DNA!

Spisane historie rodzinne są niesamowitym dziedzictwem dla przyszłych pokoleń. Opatrzone w zdjęcia, pobudzają naszą wyobraźnię i pozwalają na chwilę, w myślach “przenieść się w czasie” do tych niesamowitych, emocjonalnych, a czasem nieco smutnych, ale ważnych wspomnień. Z czasem, kiedy uzbieramy wiele takich historii, kto wie, może zechcemy wydać je w postaci książki, tak jak zrobił to Pan Paweł Lewiński, z którym przeprowadziliśmy wywiad, w którym Pan Paweł daje kilka wskazówek do napisania własnej książki –  wywiad znajdziecie w tym wpisie!

Każda opublikowana na blogu historia, rzetelnie napisana (opatrzona w zdjęcia) zostanie nagrodzona roczną subskrypcją kompletną, która pozwoli Wam na pogłębienie dotychczasowych odkryć! Czekamy na Wasze historie opatrzone zdjęciami, krótkim opisem autora i jego zdjęciem profilowym na nasz e-mail: poland@myheritage.com