Ankieta: Kto współtworzy Twoje drzewo genealogiczne?

Ankieta: Kto współtworzy Twoje drzewo genealogiczne?

Komentarze
Budowanie drzewa genealogicznego jest zajęciem, do którego z powodzeniem może być włączona cała rodzina.

Dzieci mogą zadawać pytania dotyczące ich dziedzictwa, krewni mogą dzielić się historiami i zdjęciami, podczas gdy wszyscy mogą współpracować nad uzupełnianiem i dodawaniem informacji do drzewa genealogicznego.

Obecnie, dzięki smartfonom praca nad drzewem rodzinnym jest jeszcze łatwiejsza. Aplikacja mobilna MyHeritage pozwala Ci edytować, dzielić się i wyszukiwać rekordy historyczne w ruchu. To doskonałe narzędzie do dodawania szczegółów do Twojego drzewa, powiedzmy podczas wizyty u rodziny.

Korzystając z Family Tree Builder lub witryny rodziny, członkowie rodziny mogą edytować informacje i współtworzyć. Osoby, które pomagają w ten sposób nazywane są menedżerami witryn. Możesz dodać więcej niż jednego menedżera witryny, który będzie wspomagać tworzenie drzewa i dzielić się budowaniem dziedzictwa rodziny.

Niektóre osoby wolą same pracować nad drzewem genealogicznym, co wcale nie oznacza, że nie mogą dzielić się owocami swojej ciężkiej pracy z resztą rodziny! Wystarczy, że zaprosisz wszystkich krewnych, aby zostali członkami witryny rodziny na MyHeritage i dziel się wspomnieniami rodzinnymi, zdjęciami i historiami swoich przodków.

Czy jacyś członkowie Twojej rodziny współtworzą drzewo genealogiczne? Kto to, kuzynka, mama, ciocia? Czy może sam/-a pracujesz nad drzewem genealogicznym Waszej rodziny? Daj nam znać w poniższej ankiecie.


Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony