Darmowy dostęp do wszystkich zapisów z Niemiec na MyHeritage

Darmowy dostęp do wszystkich zapisów z Niemiec na MyHeritage

Z okazji Dnia Jedności Niemiec, który przypada 3 października, oferujemy bezpłatny dostęp do wszystkich niemieckich zapisów na MyHeritage. To wspaniała okazja dla wszystkich naszych użytkowników, którzy mają niemieckie korzenie, aby połączyć się z nimi,

Dzień Jedności Niemiec upamiętnia ponowne zjednoczenie Niemiec Wschodnich i Zachodnich w 1990 roku. Symbolizuje on wolność, jedność i demokrację, kończąc podział kraju po II wojnie światowej. Jest to dzień, w którym Niemcy świętują swoją wspólną historię i wartości. Aby przypomnieć o tym ważnym wydarzeniu, MyHeritage oferuje bezpłatny dostęp do ponad 197 milionów niemieckich rekordów historycznych w dniach 1-5 października 2023 roku!

Przeszukaj wszystkie rekordy z Niemiec już teraz

Na stronie MyHeritage znajduje się 65 cennych kolekcji historycznych rekordów z Niemiec. Oprócz rekordów urodzeń, małżeństw i zgonów sięgających XVI wieku, MyHeritage oferuje szereg ekskluzywnych kolekcji rekordów z Prus, Nadrenii Północnej-Westfalii i Hesji, jak również rekordów emigracyjnych z południowo-zachodnich Niemiec i Hamburga do Australazji.

Jeśli kiedykolwiek byłeś ciekawy swojego niemieckiego rodowodu, teraz masz szansę zapoznać się z obszernymi dostępnymi zasobami i być może odkryć nieznanych przodków lub poznać fascynujące szczegóły dotyczące życia swoich przodków w kluczowych momentach niemieckiej historii.

Przeglądaj szeroki zbiór niemieckich dokumentów, w tym akty witalne, dane spisowe, rejestry wojskowe i wiele innych. Dowiedz się więcej o swoich przodkach, rozbuduj swoje drzewo genealogiczne i być może połącz się z żyjącymi krewnymi, o których istnieniu nie wiedziałeś.

Zacznij odkrywać swoje niemieckie korzenie na MyHeritage już teraz.